Commissies

Samenstelling commissies

Leden/financiële Administratie:
Wouda Speksnijders
Straussweg 14
Tel: 033 – 29 83 645
eemslag@xs4all.nl

Wouda

Wouda

Tennisschool:
Tennisschool Totaal In Tennis (TIT)
Martin Bakkenes
Tel: 06 – 48 424 017
martin@totaalintennis.nl

Hoofdtrainer:
Carlo Jannink
Tel: 06 – 24 372 199
carlo.jannink@hotmail.com

Trainer:
Ruben van de Groep
Tel: 06 – 14 025 233
rubens_27@hotmail.com

Afhangbord:
Angela Hamminga

Tel: 06 – 13 940 568
bestuur-Angela-jeugdcommissie-150x150[1]
Mailadres: angelahamminga@hotmail.com

Carlo

Carlo


Commissie Competitie & Trainingen:
Ruud van de Groep                          (bestuurslid)
Wilbert de Graaf                              (2015)
Ilfredo Regales                                 (2016)
Jessica Hop                                       (2018)
Thaliti Verspoor                               (2017)

Ruud

Ruud


Sponsorcommissie
Eric Hulskamp (voorzitter)             (2014)
erichulskamp69@gmail.com
Ivan Hartog                                        (2013)
Rico Hop                                             (2015)
Eric

Eric

Technische Accommodatie Commissie:
Dick de Jong                                     (groundsman)
Henk de Boer                                    (groundsman)
Henk ter Haar                                   (2015)
Hans Veltman                                    (2018)
Jacob mulder                                      (2018)

Web Redactie Commissie:          redactie@tveemslag.nl
Mady van Sandijk                             (bestuurslid) alg. zaken
Danny Koelewijn                               (2013) techniek
Manuela Hafkamp                            (2014) redactie
Tineke Dop                                       Website
Willem Koelewijn                           (2018) krant

Mady

Mady

Jeugd Commissie:
vacature
                          (bestuurslid)
Janneke Zwaan                                (2013)
Roeline de Graaf                              (2015)
Marion Zwaan                                  (2016)
Diana Korpadi                                 (2017)
Woutina van Hattem- Korlaar     (2018)

Open Jeugd Toernooi Commissie:
Jessica Hop                                        (2012)
jessica_hop46@hotmail.com
Roxana Broekhuizen                        (2009)
Esmee Beekhuis                                (2012)
Jisca de Graaf-Beekhuis                  (2014)
Emmely Kok-Muys                           (2015)
Mariek Muys                                      (2016)
Fallon de Graaf-van Twillert           (2017)
Carla de Graaf                                     (2018)

Jessica

Jessica

Open Toernooi Commissie:
André Zwaan                                      (2016)
aczwaan@planet.nl
Rachel van de Groep                        (2013)
Wim-peter Heuveling                      (2013)
Cees van de Groep                            (2015)
Anette Haitsma                                 (2016)
Wouter Heinen                                  (2017)
Michiel Beukers                                (2017)
Peter Koelewijn                                 (2017)
Henrike Koelewijn                            (2017)
Mirjam Berendsen-de Vries            (2018)

Andre

Andre

Onderlinge Commissie:
Dick de Jong voorzitter                 (2009)            dickdejong72@gmail.com
Rick de Jong                                      (2012)
Peter Jan Koelewijn                         (2013)
Sanne van Zoest                                (2014)
Wouter Koelewijn                             (2015)
Nathalie ter Haar                              (2018)
Marian Korlaar                                  (2018)

Dick

Dick

Recreatie Commissie:
Theo Muys                                         (bestuurslid)
Hetty van de Burg                            (2001)
Petra de Jong                                     (2017)
Henny Koelewijn                              (2017)
Henrike Zwaan                                  (2018)
Lans Zwaan                                         (2018)

Theo

Theo