Zaterdag

Indeling voorjaarscompetitie 2019 jeugd
Zaterdag Gemengd 11 t/m 17 jaar – DE EEMSLAG 1
Chris van Twillert
Rogier Drupsteen
Julia van Driesten
Mila Heijnen
Christianne van Twillert
Invaller: Berdien de Graaf
Uitslagen

ble border=”0″ width=”750″ cellspacing=”0″ cellpadding=”0″>
Zaterdag GEMENGD Team 1         3061     3e klasse       Jacob Mulder
Eric Hulskamp
Nicole Brobbel
André Bokkers
Mark Paschedag
Angela Hamminga Uitslagen  HEREN Team 1       3226       1e klasse  Team 2  3281   3e klasse  Team 3  3e  kl    3282  Wim-Peter Heuveling
Danny Koelewijn
Rob Korlaar
Tim Hop
Andreas van de Groep
Ruben van de Groep Dick de Jong
Arian van de Groep
Peter-Jan Koelewijn
Theo Muijs
Zeger van Twillert
Jan Koelewijn Erik Zwaan
Rick de Jong
Hans de Jong
Paul Ohmstede
Istvan Korpadi
Jacov van de Vuurst Uitslagen Uitslagen      Uitslagen Team 4        3302     4e klasse Rico Hop
Robert Zuidersma
Laurens Hop
Iwan Hartog
Justus Jansen
Jaap Muys

Uitslagen

Team 5      3303    4e klasse
Wouter Heinen
André Zwaan
Wilbert de Graaf
Patrick van de Burgt
Peter Koelewijn
Jaap de Feyter
Arend van de Goot
Uitslagen

Team 1   Dubbel 3e kl. 8601
Ruud van de Groep  
Tjits Offinga
Willem Koelewijn
Arie de Jong
Rut de Jong
Arnold Pijpers Uitslagen
DAMES  Team 1  8801   Dubbel 2e klasse Manuela Hafkamp  Erica Blokhuis Hanneke Pijpers
Jeanette pijpers Anne van Tricht  Baukelien Mulder     Uitslagen Team 1  Hoofdklasse 3416 Aloussia Poort
Emmely Kok-Muijs
Mady van Sandijk
Roxana Broekhuizen
Rachel van de Groep Sandra van Barneveld
Karola de Graaf
Uitslagen DAMES  Team 2  3426 2e klasse
         Karin Koelewijn
Diana de Graaf
Elles Heinen
Belia van Twillert
Helene van Zoeren
Angelique van Twillert
Helga Koelewijn  Uitslagen COMPETITIE JEUGD

Team 1   4801 meisjes
 11 t/m 17 jaar
 Uitslagen
Team 1   5601   meisjes
10 t/m 14 jaar
Uitslagen   
`
Team 1   6205    meisjes t/m 17
Emma van Twillert
Anissa Donkers         
Hedwig Malenstein
Kimberly van de Gijp
Romy Willemsen
Uitslagen
Team 2   6303    mix t/m 14
Noa Hartog
Jeanine Koelewijn
Amber van de Bos
Jan Hartog
Hugo de Koste
Dennis Hafkamp
Uitslagen